Avame sügisel

Esimesed huvilised on juba Eluringikeskusesse sooviavaldused esitanud

Sügisel avatav Eluringikeskus kogub töö- ja elukohtade sooviavaldusi. Esimesed inimesed on endast juba märku andnud.

Juhataja Ines Kerikmäe suhtub kõikidesse tööotsijatesse avatud meelega. „Kindlasti on oodatud tööle inimesed, kellele meeldib aidata eakatel elada väärikalt ja mõtestatult ning kes on valmis õppima ja tahavad kuuluda pühendunud ja südamega abistajate meeskonda,” leiab juhataja. „Kandideerides pole senine töökogemus ainumäärav,” lisab ta. Eakate kodu otsib oma meeskonda hooldustöötajaid, õdesid, tegevusjuhendajaid, füsioterapeute ja sotsiaaltöötajat.

Ka elanikuks kandideerijale ei sea Eluringikeskus tingimusi. „Ootame kõiki väärikas eas inimesi, kes hindavad kodust keskkonda ja isiklikku lähenemist ning neid, kes vajavad üldhooldusteenust,” ütleb Kerikmäe.

Eluringikeskus valmib kahes osas. Hoone põhiosa, kus asuvad ühekohalised toad ja korterid, valmib septembris ning juurdeehitus kahekohaliste tubadega oktoobris.

Lasteaed Puhh alustab sama hoone ümberehitatud tiivas juba augustikuus. 

Töökoha sooviavaldusi on võimalik esitada SIIN, ja elukoha avaldusi SIIN. Esimesed taotlused on juba laekunud. „Paljude jaoks on kõnekas see, et asume just Tartus – lähedaste, linna ja arstiabi vahetus läheduses,” lisab Kerikmäe.

Video valmimisjärgus hoonest: