Eluringikeskus

Soovin tulla tööle

Ootame tööle hooldustöötajaid.

Ootame tööle südamega panustajaid, kes aitavad eakatel väärikalt ja mõtestatult elupäevi veeta, on valmis õppima ning soovivad kuuluda pühendunud töötajate meeskonda. Teretulnud on nii töökogemusega tegijad kui ka valdkonnas alustajad

Sinu peamiseks ülesandeks on:
Eluringikeskuse elanike elu korraldamine, nende toimetuleku ja taastumise toetamine ning elukvaliteedi säilitamine elaniku hooldusplaani alusel.

Vajalikud dokumendid (CV) saata aadressil info@eluring.ee

Kontakt: Ines Kerikmäe (juhataja), telefon: +372 5699 7500, e-post: ines@eluring.ee


  Palun tutvu kodulehe rubriigiga „Kes me oleme“ https://eluring.ee/kes-me-oleme/

  Kirjuta siia, millised kaks põhimõtet Sind kõnetasid. Miks?

  Eesti keele oskus:

  Vene keele oskus:

  Kes me oleme

  Eluringikeskus on külalislahkusega täidetud kodu, kus igaühest hoolitakse, lähtudes terviklikult tema ihu, hinge ja vaimu vajadustest.

  Toetame inimeste soovi elada täisväärtuslikku elu. Selleks pakub meie pühendunud ja teenimisvalmis meeskond igaühele vajaduspõhist hoolt.

  Hea teada

  0
  KORTERIT
  0
  KOHTA

  Elukeskkond

  Eluringikeskuses on ühe- ja kahekohalised toad, kus on avar, invavarustuse ja -kohandustega hügieeniruum, Wi-Fi ja TV.

  Valgusküllaste tubade sisustus on kaasaegne ja mugav. Elamiseks võib üürida ka ühe- või kahekohalise avatud kööginurgaga korteri.

  Maja igal korrusel on avatud köögiga söögisaal ja istumis- ning ajaveetmispaigad erinevateks koostegevusteks ja lähedastega kohtumiseks.

  Meil on avar ja valgusküllane kõrgete puude ja põõsastega siseõu. Rohenäppude rõõmuks on aias kasvuhooned ja taimekastid, puhkekohta pakuvad varjulised lehtlad ja pingid. Eakatele on kohandatud liikumisrajad ja lastele pakub tegevust mänguväljak.