KKK

Eluringikeskus valmib oktoobris 2022. Täpsed avamise kuupäevad on teada augustis 2022.

Ootame Eluringikeskusesse kõiki väärikas eas inimesi, kes hindavad hubast ja kodust keskkonda, isiklikku lähenemist ja/või vajavad üldhooldusteenust.

Pakume erinevas hinnaklassis elamisvõimalusi – meil on üldhooldusteenusega ühe- ja kahekohalised toad ning iseseisvaks eluks sobilikud ühe- ja kahekohalised avatud kööginurgaga korterid. Hinnad leiab siit.

Endale või lähedasele koha saamiseks täida vorm ja lisame teid koha järjekorda.
  {Soovin kohta endale}{Soovin kohta lähedasele}
  Kindlasti on oodatud tööle kõik inimesed (olenemata senisest töökogemusest), kellele meeldib aidata eakal inimesel elada väärikalt ja mõtestatult ning kes naudivad õppimist ja tahavad kuuluda pühendunud ja südamega abistajate meeskonda. Ootame meie sekka ka kogemusega hooldustöötajaid, õdesid, tegevusjuhendajaid, füsioterapeute ja sotsiaaltöötajad, kes tahavad areneda ja mõtestada oma tööd meie elanike võimestajate ja innustajatena.

  Töökohale kandideerimiseks täida vorm, kus saad meile kirjutada sellest, kes Sa oled ning mida Eluringikeskuses teha sooviksid:   {Palun tutvu kodulehe rubriigiga „Kes me oleme“} https://eluring.ee/kes-me-oleme/
   {Kirjuta siia, millised kaks põhimõtet Sind kõnetasid. Miks?}


   {Eesti keele oskus}:

   {Vene keele oskus}: