Eluringikeskus

Kampaania “Vanavanemad” 

Loosime kampaania raames välja 100€ Sõbralt Sõbrale kinkekaardi ja ühe kuu tasuta hooldusteenust Eluringikeskuses. Kampaania toimub Facebookis ning Eluringikeskuse kodulehel.
 
Sõbralt Sõbrale kinkekaardi loosis osalemiseks:
 • Kirjuta Eluringikeskuse Facebooki kampaaniapostitusse vanavanematepäeva tervitus.

Ühe kuu tasuta hooldusteenuse võitmiseks:

 • Sõlmi Eluringikeskuses elukoha broneerimiskokkulepe.
 
Auhinnad loosime välja järgmiselt:
 1. Kõigi tervituse kirjutajate vahel loosime Facebookis 18. septembril välja 100€ Sõbralt Sõbrale taaskasutuskaupluste kinkekaardi.
 2. Kõigi eakate vahel, kes sõlmivad 15. oktoobriks Eluringikeskuses elukoha broneerimiskokkuleppe, loosime 15. oktoobril välja ühe kuu tasuta hooldusteenust Eluringikeskuses (väärtuses 1350-1890€, vastavalt sõlmitud lepingule).

 

Elukoha broneerimine Eluringikeskuses

 1. Täida Eluringikeskuse kodulehel elukoha sooviavalduse ankeet.
 2. Pöördu hooldusjuht Sirli Reinhausi poole (sirli@eluring.ee, tel 5699 7500), et sõlmida broneerimiskokkulepe. Broneerimiskokkulepe sõlmimise ühekordne tasu on 200€ ja see arvestatakse maha esimese kuu kohatasust (võidu korral teise kuu kohatasust).
 1. Tartu Eluringikeskus OÜ (egistreeritud asukoht Tartu, Annemõisa 2, registrikood 16081006, e-post info@eluring.ee) korraldab kampaania „Vanavanemad” (edaspidi Kampaania).
 2. Kampaania toimub perioodil 11.09.2022-15.10.2022 (edaspidi Kampaania periood).
 3. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud käesolevates reeglites, mis on kõigile Kampaanias osalejatele järgmiseks kohustuslikud.
 4. Kampaanias osalevad kõik inimesed (edaspidi Kampaanias osalejad), kes 1) kirjutavad kampaania postitusse vanavanematepäeva tervituse ja 2) kõik 15. oktoobriks Eluringikeskuses broneerimiskokkuleppe sõlminud inimesed. Kampaanias osalejate vahel loositakse välja 1) 100€ Sõbralt Sõbrale kinkekaart ja 2) üks kuu tasuta hooldusteenust Eluringikeskuses (väärtuses 1350-1890€, vastavalt sõlmitud lepingule).
 5. Loosimised toimuvad 1) 18. septembril ja 2) 15. oktoobril.
 6. Auhinna saajatega (edaspidi Võitjad) võetakse ühendust 1) Facebooki sõnumites ja 2) telefoni teel ning lepitakse kokku auhinna kättesaamises. Juhul, kui Võitjaga ei ole õnnestunud ühendust saada hiljemalt 31.10.2022 on Eluringikeskusel õigus jätta Auhind välja andmata.
 7. Võidu kättesaamisel tuleb esitada oma isiku tuvastamiseks isikut tõendav dokument.
 8. Kampaanias osalemisega loetakse, et kampaanias osaleja nõustub enda isikuandmete töötlemisega kampaania raames. Samuti sellega, et võitja nimi avalikustatakse Eluringikeskuse Facebooki lehel.
 9. Auhinda ei maksta välja ega hüvitata rahas.
 10. Kampaanias osalemisega kinnitab Kampaanias osaleja, et on tutvunud ning nõustub kampaania reeglitega.
 11. Korraldajal on õigus kampaania reegleid ja tingimusi ühepoolselt muuta ning täiendada, teavitades sellest kampaanias osalejaid Eluringikeskuse kodulehe vahendusel.
 12. Pettuse avastamise korral on Korraldajal õigus tulemus tühistada.